Ofs taşıma hzmetimiz

Ofis Taşımacılığı

İş yeri , otel, ofis, fabrika, depo, eczane, hastane ya da aklınıza gelecek her tür ticaret haneye ait taşımacılığa ofis taşımacılığı ya da iş yeri nakliyesi denir. Bu nakliye türü iş alanına giren elektronik, mekanik, mobilya, depo ve arşiv dosyalarını kapsamaktadır. A dan Z ye tüm gereçler firmamız tarafından taşınır ve yeni yerinizde hazır hale getirilerek tarafınıza teslim edilir. Kapsamı geniş olup profesyonel firmalarca yapılmalıdır. Nakliyenin yapılacağı zaman dilimi, paketleme, düzen, kayıt altında tutma, kişisel gereç ve araçlarını ayırma, numaralandırma, gerektiğinde kısımlara ayırma, vinç forklift asansör gibi araçların da taşımaya dahil edilmesi gibi pek çok ayrıntıyı kapsamaktadır. Firmamız ofis taşıma işlemini sigortalı olarak yapmayı ilke edinmiştir.

Ofis Taşımacılığının Kapsamları Nelerdir ?

Geniş bir kapsama sahiptir. Depo ve antrepolar, müze ve sanat galerileri , eczaneler, ofisler, hastaneler, iletişim merkezleri, kurslar ve dershaneler, okullar, otel ve moteller, test merkezleri, laboratuvarlar, mağzalar, fabrikalar, yurt çapında dağıtım ağları, ofis taşımanın kapsamlarından ilk akla gelenlerindendir.

Ofis Taşıma

Taşıma öncesinde personel guruplara ayrılmaktadır. Her gurup için bir gurup lideri yer alır. Burada amaç personeli belli noktalara odaklamak bu sayede karışıklığı önlemektir. Her gurup kendi bölgesinde mobilya demontajı, elektronik gereç, bilgisayar ve evrakların paketlenmesi işlemlerini yerine getirir. Bu işlemler sırasında gurup liderlerinin yanında tarafınızdan yönlendirilecek bir personelin olması gerekir. Bu kişi hangi düzene göre kolileme yapılacağı ve yerleştirme – kurulum sırasında neyin nereye konacağı konusunda yardımcı olacaktır. Firmamız ofis taşımacılığı sırasında çekmece ve özel evrakları toplamamakta – yerleştirmemektedir. Taşıma öncesinde özel ambalajlar bırakılarak her masa çalışanının kendi özel eşya ve özel evraklarını ambalajlara koymasını talep etmekteyiz.